پیش فروش تیرماه ایران خودرو

امتیاز 5.00 ( 1 رای )

بدینوسیله به اطلاع کلیه مشتریان محترم و نمایندگیهای مجاز می رساند شرکت ایران خودرو در راستای پاسخ به نیاز بازار خودرو طرح فروش مشارکت در تولید ۱۲ الی ۲۴ ماهه محصول جدید پروژه ۱۳۲ و سایر محصولات ایران خودرو را اجرا خواهد نمود. متقاضیانی که در قرعه کشی های قبلی ایران خودرو انتخاب نشده اند، می توانند در این طرح با شرایط زیر بدون نیاز به دریافت مجدد کد کاربری و کلمه عبور ثبت نام نمایند.

تاریخ و نحوه ثبت نام:
طرح مشارکت درتولید( ۱۲ الی ۲۴ ماهه) محصولات ایران خودرو مطابق جدول شماره یک ۹۹ ادامه خواهد داشت. حداکثر ۳ روز کاری پساز پایان -۰۴- ۹۹ شروع و تا تاریخ ۲۱ -۰۴- روزچهارشنبه مورخ ۱۸ ثبت نام، قرعه کشی برگزار و اسامی منتخبان اعلام خواهد گردید. مطابق با بخشنامه شماره ۴۲۴۹ دریافت کد کاربری و کلمه عبور قبل از ثبت نام در سایت فروشاینترنتی از الزام ثبت نام می باشد لذا بدیهی است در صورت عدم دریافت کد کاربری و کلمه عبور،امکان ثبت نام میسر نخواهد بود.

لینک مستقیم ثبت نام

فرآیند ثبت نام:
مرحله اول : متقاضی، با وارد نمودن کد کاربری و کلمه عبور خود، به صفحه ثبت نام خود وارد می شود و خودرو را انتخاب می نماید.

مرحله دوم: اسامی برندگان با حضور مراجع نظارتی اعلام می گردد مرحله سوم: فهرست انتخاب شدگان نهایی از طریق سایت فروشاینترنتی و ارسال پیامکاعلام خواهد شد.

مرحله چهارم : متقاضی ظرف مهلت ۴روز کاری، پیشپرداخت علی الحساب خودرو را واریز می نماید، در صورت عدم واریز کامل پیشپرداخت علی الحساب خودرو، ثبت نام متقاضی کان لم یکن تلقی می گردد.
نکته :در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در شرایط احراز متقاضی ( شرایط عمومی )در هرمرحله تا قبل از تحویل خودرو، ثبت نام متقاضی کان لم یکن تلقی می شود و وجه مشتری به حساب ایشان مسترد می گردد و هیچگونه مسئولیتی از بابت تحویل خودرو متوجه شرکت نخواهد بود.

 

 

 

 

مطالعه بیشتر