فروش فوری ایران خودرو (مرداد ۹۹)

شرایط عمومی بخشنامه:

۱. به هر کد ملی فقط یک دستگاه خودرو تعلق می گیرد.
۲. متقاضی ملزم به ارائه گواهینامه رانندگی خودرو (حداقل پایه سوم) می باشد.
۳. حداقل فاصله از آخرین خرید (ثبت نام یا تحویل خودرو) در شرکتهای ایران خودرو و سایپا ۴۸ ماه می باشد.
۴. امکان صلح و نقل و انتقال خودرو حتی به صورت وکالتى مطابق با مصوبات کمیته خودرو وجود ندارد.
۵. متقاضی باید در هنگام ثبت نام، شماره حساب (شماره شبا) مربوط به خود را معرفی نماید و لازم است از کارت های بانکی به نام خود برای واریز وجه استفاده نماید. همچنین شماره تلفن همراه معرفی شده باید به نام خود متقاضی باشد.
۶. ثبت نام برای مشتریان حقوقی میسر نخواهد بود.
۷. کد نمایندگی که در مرحله دوم و در زمان واریز وجه دوم توسط متقاضی انتخاب می گردد، می بایست با آدرس و کد پستی متقاضی در یکاستان باشد.
۸. انتخاب شدگان در طرحهای قرعه کشی قبلی امکان شرکت در این طرح فروش را نخواهند داشت.
۹. انتقال حقوق ناشی از انتخاب شدن در قرعه کشی به اشخاصثالثممنوع است.
۱۰ . گارانتی خودرو پساز ۳ ماه از زمان تحویل در صورت عدم مراجعه به نمایندگی برای دریافت سرویس اولیه باطل می گردد و در مراجعه به نمایندگی کارکرد حداقل ۱,۰۰۰ کیلومتری خودرو نیز الزامی است.
۱۱ . سند و فاکتور فروش خودرو تا پایان مدت یک ساله رهن، نزد شرکت ایران خودرو باقى خواهد ماند و پس از تسویه حساب مشترى و فکرهن تحویل مشتریان گرامى خواهد گردید.

شرایط اختصاصی بخشنامه:

۱. تحویل خودرو بر اساس اولویت بندی تعیین شده در قرعه کشی و سایر ضوابط ابلاغی کمیته خودرو خواهد بود.
۲. در صورت ارائه یا درج آدرس پستی اشتباه توسط مشتری، به هیچ عنوان امکان تغییر آدرس وجود ندارد و کلیه تبعات ناشی از صدور پلاک با کد شهر مغایر و یا مفقود شدن مدارک خودرو، به عهده مشتری خواهد بود.
۳. خودروی ثبت نامی، از بیمه شخص ثالث برابر آخرین سقف قانونی ابلاغ شده در زمان تحویل خودرو برخوردار خواهدبود.
۴. در صورت عدم اقدام برای فک رهن، پساز یکسال توسط مشتری، جرایم تاخیر مطابق ضوابط به حساب مشتری تعلق می گیرد.
۵. پس از اعلام اسامی برندگان از طریق سایت ایران خودرو ، مشتری مکلف است با مراجعه به سایت از وضعیت ثبت نام خود (انتخاب یا عدم انتخاب خود در قرعه کشی) مطلع گردد.
۶. در صورت بروز هرگونه تاخیر احتمالی در تحویل خودرو برابر ضوابط مندرج در قرارداد، مطابق کلیه قراردادها ۳۶ درصد سالیانه ( ۳ درصد ماهیانه)، جریمه تاخیر به صورت روز شمار محاسبه و قابل پرداخت خواهد بود.
۷. بر اساس شرایط مندرج در جدول ذیل، مبلغ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال از ثمن معامله توسط مشتری، تا مدت یک سال پرداخت نخواهد شد و به ازای مبلغ دین و تعهد مشتری بابت عدم انتقال خودرو به غیر، خودرو به همان مدت در رهن شرکت قرار خواهد گرفت. شرط مدت در این بند، صرفا” در اختیار خودروساز بوده و خریدار نمی تواند قبل از موعد مذکور آن را پرداخت نماید.پساز گذشت مدت یکسال،مشتری می تواند نسبت به فکرهن خودرو مطابق با ضوابط شرکت اقدام نماید.
۸. امکان انصراف از ثبت نام اولیه جهت شرکت درقرعه کشی فروش فوق العاده تا قبل از زمان برگزاری قرعه کشی مهیا می باشد.
۹. سامانه پیام کوتاه شرکت ایران خودرو به شماره ۳۰۰۰۹۶۴۴۰ می باشد و کلیه پیام های ارسالی از طریق شماره مذکور صورت خواهد گرفت.

نکته ۱: برای متقاضی دارای پلاکفعال انتظامی (نصب بر روی خودرو) برای خود یا هر یکاز اعضای خانواده، امکان ثبت نام میسر نخواهد بود.
نکته ۲: کسانی که فاقد گواهینامه رانندگی و یا دارای پلاک انتظامی فعال برای خود یا هریک از اعضای خانواده خود، باشند و در این طرح ثبت نام نمایند،ضمن کان لم یکن تلقی شدن ثبت نام تا ۳ سال امکان ثبت نام درکلیه طرح های فروش آتی محصولات شرکت ایران خودرو را نخواهند داشت .

مطالعه بیشتر